09.04.07 | David Kartaš, @, další tvorba | 2282 x | vypínač
O Chlapci z Vornostoku
Jednou,když jsem dojel do města Vornostok,kde mám tetu,jsem zde potkal
malýho chlapce,nebylo mu víc než třináct.A zeptal se mě:
„Ve který ulici v městě bydlíte?“.
Já jsem mu řekl,že v městě nebydlím.On,jako by do něj blesk
uhodil,ode mě odešel.Příštích několik dní po mě házel ze stromů šutry a křičel
na mě:
„Lháři!“.
Tak to trvalo už deset dní a už jsem mu chtěl opravdu nařezat,když tu mi
to teta vysvětlila.Ten kluk se jmenoval Ivan.Jeho matka zemřela před dvěma lety
na horečku.Neměla na léky.No a Ivanovi řekla:
„Nic než Vorostok není,Ivánku,nic.“.
A on ji uvěřil.Zapoměl na všechny své přátele za Vornostokem,na
všechny své příbuzné a pak i na svého otce,který bydlel v horách a ke
kterému každou zimu jezdil na prázdniny.A když za ním otec přišel,strašně
řval a ječel a házel po něm věcma,takže otec za ním ani nechodí.Má chabé nervy.
Stejně se chová ke každému,kdo mu řekne že není z města.
No a už jsem to věděl.A když jsem ráno odcházel na nádraží,uviděl
jsem skupinu turistů a když jsem nastupoval,za mými zády jsem ve známém hlase
slyšel otázku:
„Ve který ulici v městě bydlíte?“.
Rychle jsem nastoupil do vlaku a co nejrychleji jsem doběhl do nejzašího
vozu,abych tu tragédii nemusel sledovat.
, linkuj! 
, jagg 
momentka život město humor čas nenávist smutek samota smrt jen tak zoufalství sen láska * emoce pocit svoboda noc cesta fantasy mládí zima aa tma podzim krev ... naděje žena hrůza poezie osud . povídka marnost vyznání vzpomínka .. srdce beznaděj sobota sex realita pocity les vztah deprese touha strach přetvářka voľný verš erotika zklamání antilistí haiku horor vztahy bolest x horror příroda temnota
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867