ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Leopold Christ

06.04.07 | David Kartaš, @, další tvorba | 2072 x | vypínač

Leopold Christ

Leopold Kristus je druhým synem Božím.Byl zrozen neznámou matkou v  Gruzii roku 603.Původně se jmenoval Giorgshvili Christe,ale v  17.-tém století si změnil jméno na Leopold.
Byl pronásledován Gruzínskými patriarchy po staletí,ponejprve Tajným Patriarchou Celé Gruzie,Iraklim III. Oddaným.Aby unikl smrti,musel podepsat glejt o  ochraně s  Řádem Železných Rytířů.Zde byl nucen se účastnic jejich pohanských seancí a lovu na pohany.Roku 997  se dostal pod osobní ochranu Saula Mazriho,původem Španěla,poté největšího finančníka v  celém Jordánsku a Palestině.Leopold ale později zjistil,že jej zneužívá v  hypnóse a tak jej zardousil na jeho vlastních penězích.
Roku 1623  potají vycestoval do Evropy,kde se stal hlavním Poradcem Papeže a Kardinálem,bez toho,aby vyzradil svou pravou tvář.
Roku 1685  vycestoval do Bádenska pod falešným jménem Von Röm a stal se hlavním poradcem a agentem Bádenských panovníků až do jejich konečného svržení roku 1918.
Poté odcestoval Leopold do Maďarska,kde byl zaměstnán Horthyovým režimem,ale rezignoval poté,co se Maďarsko přidalo k  Německu v  II. Světové Válce.Byl následně uvězněn.Když byl Horthy svržen ve prospěch radikálnějšího nacisty-regenta,nesdělil nic o  Leopoldovi a ten byl uvězněn až do roku 2003,kdy se jeho utajené vězení rozpadlo,kvůli špatné konstrukci.Od těch dob se děje mnoho divného v  Maďarsko.


 Přidat komentář 
› Online 4


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2024 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14769
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6445
autorů: 866