18.07.12 | Jan Václav Znojemsky, @, další tvorba | 2577 x | vypínač
Když mě učili
číst a psát
měl jsem utéct
třeba do Maroka
nebo do Domu hrůzy
do roka a do dne.
Teď už co psáno to dáno
teď už s tím neudělám nic.
, linkuj! 
, jagg 
x bolest vyznání ... povídka cesta život hrůza horror strach aa poezie touha smrt samota noc temnota . tma les haiku nenávist marnost horor fantasy deprese pocit čas město krev podzim beznaděj žena zklamání emoce * realita osud antilistí jen tak pocity momentka smutek sen láska vztahy naděje .. sex vztah přetvářka příroda srdce zima erotika vzpomínka svoboda humor sobota mládí zoufalství voľný verš
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867