17.01.08 | J.V.Znojemsky, @, další tvorba | 3878 x | vypínač
Sedim v jenom baru
však připadam si v klamu.
Všichni tu maj někoho,
jen já jsem tu sám,
hledám jednu holku co ji srdce dám.
Žádám toho moc?
Já nechci vztah na jednu noc!
Chcim jen nekoho mít
ne jen pořád snít.
Ten bar je plný lidí
a všichni mě tu vidí.
Ja připadám si jak ten debil
možna by bylo lepší kdybych tu nebyl.
, linkuj! 
, jagg 
zima cesta příroda les vzpomínka strach vztah humor samota bolest mládí * žena čas osud beznaděj antilistí smrt aa horror podzim ... deprese povídka marnost voľný verš temnota .. realita láska emoce tma vztahy vyznání nenávist jen tak naděje haiku x poezie zklamání erotika sex hrůza město krev momentka život smutek srdce přetvářka pocit svoboda . pocity touha horor sobota zoufalství fantasy noc sen
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867