14.12.08 | Levianth, @, další tvorba | 2852 x | vypínač
Cítím se tak suše,
kam zmizelá má duše?
A jakou formu má?
Je světlá, tmavá či průhledná?
Mohu přes ní vidět?
A nebudu se stydět,
když zmizí v dáli?
Co kdyby se mi lidé smáli...
Je velká jako já?
Nebo se mi to jen zdá...
Že by to jen energie byla...
kulička, co by po mě zbyla...
Tak já nevím Platóne
Budu tu po smrti a nebo ne?
, linkuj! 
, jagg 
pocit sex antilistí přetvářka noc osud svoboda vztah x strach * .. jen tak humor smrt temnota haiku les poezie horror realita pocity ... příroda podzim fantasy horor smutek naděje erotika láska vztahy srdce momentka emoce vzpomínka vyznání bolest žena mládí samota voľný verš nenávist cesta hrůza aa beznaděj marnost zima život sobota zklamání tma . sen krev zoufalství město deprese povídka touha čas
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867