15.11.08 | Levianth, @, další tvorba | 3110 x | vypínač
Křičím do zdi plná hněvu,
proč neprojevil jsi mi nikdy něhu?
Proč zlá se zdála každá tvá věta
a dělal ses, že znáš půlku světa..
Pěknej magor to ty jsi!
A já vyhazuju tvoje dopisy.
Prý jsem krása, co neuvadá,
ale hovno to jsou slova slabá!
Přestaň se přemáhat
a pusu namáhat.
Já nechci žádné omluvy,
stejně to jsou jen blbé rozumy,
které jsi někde přečetl.
Teď hochu podepsal jsi se pečeť.
Konec a nic jiného nebude
jinak to nevidím...
Ty debile!!!
, linkuj! 
, jagg 
příroda bolest osud samota touha povídka temnota horor hrůza naděje aa momentka žena sobota přetvářka zklamání horror podzim erotika * haiku svoboda vztah zoufalství noc beznaděj les humor zima pocit vztahy život mládí vzpomínka . láska tma srdce deprese krev emoce vyznání nenávist cesta sen čas smrt jen tak x poezie ... antilistí pocity sex .. marnost fantasy voľný verš strach realita město smutek
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867