10.02.08 | Kuřátko, @, další tvorba | 4432 x | vypínač
Z postele do okna, nade mnou Orion,
vzpomínka zabolí a potom zahřeje.
Litovat neumím a přesto bez citu
nežiji, v myšlenkách TY.
V hlavě mi zní...pár slov a akordy,
ty si pokyvuješ hlavou... a smích ...
Po otázce: "Co tě trápí?!" zeje do éteru
bezmezné ticho na vlnách výkřiku,
duševní rozpolcenost.
Za slzou dlaň a za dlaní polibek,
pár slov o ublížení, nekonečná nádhera.
Na prknech "co znamenají svět"
hrajeme své drama,
jen další komédii...
"I know, you love the song but not the singer..."
, linkuj! 
, jagg 
sobota žena antilistí smrt noc haiku čas momentka .. voľný verš život deprese pocit bolest erotika hrůza zklamání sex krev podzim poezie vztahy marnost nenávist smutek horror . vzpomínka strach zoufalství srdce povídka jen tak láska les touha beznaděj město x samota temnota fantasy horor přetvářka naděje příroda humor pocity cesta osud zima emoce vztah vyznání mládí * aa tma svoboda ... realita sen
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867