23.03.10 | Fallen, @, další tvorba | 3717 x | vypínač
Jaro je tu, má milá!
Sněženky rostou
a já si už skoro nevzpomínám
na Tvůj poslední polibek.
Ach ano, bylo to předloni,
tam pod rozkvetlou třešní u silnice.
Tvářičky zbarvené do ruda
a záblesk modrých světel a potom dlouho nic.
Teď už mám novou princeznu
- chromem se leskne její síla a Ty...
Ty mě máš stále ráda.
Není čeho se bát
- na cestu posvítí mi první svíčky u krajnice.
Tak hurá do ulic a všem ukázat záda!!!
, linkuj! 
, jagg 
nenávist svoboda srdce zoufalství smrt horor vzpomínka .. tma město deprese jen tak sex pocity osud aa x beznaděj čas erotika láska sobota marnost samota . život horror fantasy haiku zklamání noc přetvářka les temnota vyznání touha cesta ... voľný verš zima bolest humor příroda realita krev naděje antilistí povídka sen vztah poezie emoce hrůza strach smutek pocit mládí * vztahy podzim žena momentka
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867