ikona.png, 0 kB Nokturno.net / články

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Křídla 2014

03.10.14 | Skaven | Koncerty & festivaly

Jezděte do Křídel, je to tam boží!

Na festivalu v Křídlech je vždycky dobře, protože tam není nouze o dobré lidi! Není tam nouze ani o dobrou hudbu a u té se dobře veselí s přáteli u nějakého té kelímkové dobroty.
Na festivalu v Křídlech, nevím jak to dělají, vždycky na raní bohoslužbu vyjde slunce a svítí, i když by člověk čekal, že svítit nebude. Na festivalu v Křídlech je člověku ráno dobře, i když je mu zle.

Letos na festivalu v křídlech hrály zase výborné kapely. Kapela Poletíme? měla trochu naspěch, ale protože hráli jako záskok za Lesní zvěř, prominul jsem jim to. Kapela traband měla grády, protože hrála spoustu nových skladeb, které byly opravdu dobré. Jejich poslední CD Neslýchané jsem si pustil jen jednou, nové CD budu poslouchat víc! Překvapila mě kapela Nano, kterou jsem nikdy neslyšel ale rád si ji poslechnu znova.
Na festivalu Křídla hrály taky Discoballs, což je nejlepší české ska s trochou punku. A taky tam hrály Queens of Everything a jejich koncert byl úplně boží. Kdo neviděl, neuchopí, kdo viděl, je mu jasno.
Na festivalu v křídlech hrály i jiné kapely a tímto se jim omlouvám, že jsem je neslyšel hrát, protože v hospůdce v kulturáku měli pivo za 20 Kč. Ano, na festivalu v Křídlech si můžete dát pivo za 20 Kč ze skla.
V křídlech byl taky skvělý jídelní stan, takže díky toustů tam nemáte nikdy hlad. Měli tam i fajnový sekáč, skvělé krátkometrážní filmy a dokonce divadlo pro vaši drobotinu.

Festival křídla je Dobrý. Díky za něj.

Související články


Diskuze

 Přidat komentář 
› Online 5

› Zeď
čtenář Antilistí
(28.11.23, 19:14)
Já jsem tady furt...

Lakmé
(19.11.23, 17:13)
Taky sem semtam zabloudím, z nostalgie, pro pocit ...

čtenář Donar Tyr
(11.11.23, 01:51)
Ano, občas se sem vracím do minulosti... Je to hezký pocit :).

natir
(06.05.23, 13:33)
Kamarádové, jste tu alespoň občas? Alespoň na skok? Alespoň?

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2024 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14774
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6451
autorů: 866