21.05.07 | Irena, @, další tvorba | 1193 x | vypínač
Netuším, proč je nebe modré.
Ale vím, že budu litovat každé chvíle,
v které jsem propásla jeho kouzla.
Netuším, proč láska je tak těžká.
Ale vím, že si budu vyčítat dobu,
kdy jsem nemilovala …..
V to m kolotoči dní, v těch proudech,
co plynuly, bez břehů a bez hranic,
chtěla jsem zachytit čas.
Ale bylo to marné. Unikl.
Netuším, proč je všechno jinak.
Ale vím, že budu litovat každé chvíle,
v které jsem nepochopila nic ……
, linkuj! 
, jagg 
naděje strach .. láska poezie přetvářka ... smutek příroda pocity podzim krev . zklamání zoufalství srdce vzpomínka zima pocit bolest mládí život voľný verš les smrt město fantasy deprese jen tak osud emoce temnota svoboda nenávist žena noc humor sobota tma x cesta sex beznaděj vztahy sen horor * antilistí hrůza touha aa vztah erotika čas momentka povídka haiku vyznání marnost samota realita horror
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867