13.12.06 | lemniskata, @, další tvorba | 3178 x | vypínač
Už nemluvím, jen sípu
když říkám těm
co chodí kolem:
dejte mi trochu
lidskýho tepla
Nevidím jen mžourám
na ty co se maj rádi
co se nekonečně líbaj
na rozloučenou
Necítím jen vnímám
vzpomínku
na modrozelené oči
na něčí dlaně
které mě tak hřály
je mi zima
strčím si ruce do kapes
Neslyším jen zachytím
slabounkou ozvěnu
to někdo
před třemi tisíci
světelnými roky
vyslovil mé jméno
nedýchám už jen chraptím
z posledních sil
v bahně
ani neprosím o pomoc
asi se udusím
všechny sklopený oči
který mě zklamaly
mě nechaj
zdechnout!
, linkuj! 
, jagg 
bolest x město pocity smrt strach smutek přetvářka srdce sen vztahy láska zoufalství tma život mládí krev nenávist . momentka příroda .. zklamání poezie erotika čas * fantasy antilistí marnost samota horror podzim povídka cesta vyznání horor žena noc emoce vzpomínka sex touha les haiku hrůza sobota ... pocit vztah temnota voľný verš naděje svoboda humor realita aa zima deprese osud beznaděj jen tak
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867