13.12.06 | lemniskata, @, další tvorba | 3174 x | vypínač
Už nemluvím, jen sípu
když říkám těm
co chodí kolem:
dejte mi trochu
lidskýho tepla
Nevidím jen mžourám
na ty co se maj rádi
co se nekonečně líbaj
na rozloučenou
Necítím jen vnímám
vzpomínku
na modrozelené oči
na něčí dlaně
které mě tak hřály
je mi zima
strčím si ruce do kapes
Neslyším jen zachytím
slabounkou ozvěnu
to někdo
před třemi tisíci
světelnými roky
vyslovil mé jméno
nedýchám už jen chraptím
z posledních sil
v bahně
ani neprosím o pomoc
asi se udusím
všechny sklopený oči
který mě zklamaly
mě nechaj
zdechnout!
, linkuj! 
, jagg 
.. vztah strach mládí zklamání láska cesta deprese x fantasy přetvářka marnost horor . sex sen krev momentka touha bolest vzpomínka čas sobota hrůza les zima pocit temnota jen tak erotika město povídka smrt smutek aa emoce nenávist svoboda humor pocity zoufalství žena beznaděj poezie příroda horror * tma srdce vztahy noc haiku život ... vyznání podzim naděje samota realita voľný verš antilistí osud
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867