01.12.06 | Silwin, @, další tvorba | 1612 x | vypínač
Procházím tmou, dnes nemohu spát, a s hlavou pod hladinou nejde se smát
Ztrácím, co hledám, a v létě je chlad, srdce Ti nedám, mě ještě někdo
bude mít rád
Koukám se na zem, tam kde je nebe, možná jsem blázen, teď však má Tebe
Ty jsi ta záře – svítíš, když venku se stmívá, koukám do diáře, co
jiného vlastně mi zbývá
Nevím, zda miluju Tebe, vždyť jsem jen dáma, něco mě mrazí a zebe, já
totiž NECHCI BÝT SAMA
, linkuj! 
, jagg 
cesta pocit jen tak x .. voľný verš samota touha svoboda momentka emoce realita temnota láska osud horor srdce noc antilistí poezie ... fantasy strach povídka tma vztahy vzpomínka * smutek vztah vyznání zoufalství zklamání smrt haiku . hrůza nenávist pocity příroda přetvářka sen horror les sex aa sobota podzim mládí erotika beznaděj humor naděje město marnost žena bolest zima deprese krev život čas
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867