13.09.06 | Silwin, @, další tvorba | 1752 x | vypínač
Byla jsem světlo, co nikdy nehasne,
však zbytečně, když nemám pro koho zářit.
Tak prosím nekřičte, neplačte,
vždyť bez vás bude se mi líp dařit….
, linkuj! 
, jagg 
čas horror strach město horor smutek žena ... přetvářka nenávist cesta touha erotika vzpomínka zima . * sex fantasy temnota naděje osud zklamání noc sen realita beznaděj svoboda haiku mládí jen tak pocit vyznání podzim les vztahy momentka poezie marnost láska sobota voľný verš samota život srdce zoufalství pocity krev bolest deprese smrt aa humor tma vztah emoce povídka .. hrůza příroda antilistí x
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867