22.09.06 | Charlie Monroe, @, další tvorba | 4013 x | vypínač
Žiju v tabu a sám jím jsem
Měl bych snad být potrestán
Za to, že žiju a kleju
Co se dá
Jsem snad ďábel
S duší anděla
Tvůrčí schopnost negativní
Obuškem sám sebe varuju
Zkazil jsem co se dalo
Sám na sebe volám
Apage Satanas!
Smrtí si vyhrožuju
Volám Apage!
Ale sám se přibližuji
Volám, volám, a stále volám
V ozvěně se slyším
Všechny stěny mi říkají
Apage, ty vole, apage!
A já pořád nic
Jsem snad hluchý
Či natuplý?
Nebo jen odvahy příliš?
, linkuj! 
, jagg 
naděje horor smutek sen .. čas ... haiku fantasy láska povídka mládí les přetvářka sobota pocity poezie krev * jen tak sex zklamání cesta hrůza vyznání příroda město podzim deprese smrt srdce bolest erotika samota voľný verš x žena noc zoufalství život horror vzpomínka vztah momentka marnost pocit emoce vztahy realita tma temnota touha . svoboda zima osud beznaděj strach antilistí humor aa nenávist
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867