07.06.07 | BastMetztli, @, další tvorba | 2727 x | vypínač
Dost už mám vážně nočních můr,
ne sny, ale svět je plnej stvůr,
která je největší,
která je nejhorší?
Je to masový vrah či násilník,
zloděj či mstivý pistolník?
Kdo je zrádnější,
kdo je zlostnější?
Kdo z nás v sobě stvůru má
a kdo to hned rozpozná?
Kdo soudit má,
kdo tretsat má?
Každý v sobě stvůru má,
nikdo ji však nepřizná.
Kdo to připustí,
kdo se přizná?
Dost už mám vážně nočních můr,
v zrcadlech je vidět plno stvůr,
jsem já největší,
jsem ta nejhorší?
, linkuj! 
, jagg 
erotika zoufalství naděje zima povídka jen tak žena vztah haiku sobota osud podzim nenávist beznaděj smutek příroda srdce .. cesta vyznání touha čas horor samota antilistí sex hrůza vztahy poezie město bolest noc láska přetvářka voľný verš život krev . momentka les mládí zklamání tma emoce marnost svoboda x ... realita temnota pocit pocity aa horror deprese * smrt strach fantasy humor vzpomínka sen
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867