09.02.06 | Skaven, @, další tvorba | 963 x | vypínač
.. tak se rač toulám ulicí domů, v černé a žluté koupe se noc a mezi domy v dáli zní vlak. Ujíždí a odnese vše co jsem měl a nechá mě tu s ústy k mlčení a očima ku pláči. Je noc první - poslední."
23.09.02
Zvuk. Tichý zvuk, v něm tichounká melodie, hrubá a hladivá, do toho kapky deště, tichounce cinkají v kalužích, zvuk - jdeš, běžíš, procházíš se. Šepot větru z nebe. Někdy opilí. Se potácíme. Válím se po stěnách domů, vrážím do lamp, do kaluží. Na zem, na vlhkou zem, oči upírám k nebi. Trochu prosebně. Andělé s trombóny, trumpetami a pozouny poletují nebem a hrají zběsilý jazz. A já. Já jsem ten, konečně, kdo to všechno zpívá.
Nebudu tady ležet. A tak tančím a celý se zadýchám, skáču vysoko a vlasy se točí kolem mé hlavy, zběsile, tak zběsile, jako nikdy dřív, to bude ono a už to neskřípe.
Podívné sólo pro dvě ruce a hlavu jednoho blázna.
11.12.02
přes hory, přes lesy, města a hlavy lidí, nesou se myšlenky pro mne a tobě. letí s ptáky po nebi, letí daleko, daleko k sobě. Podivné a náhlé.
08.03.03
Pslouchám Darmoděje - jak příhodné.
Nepíšu básně. Umřela inspirace. Matka umu.
, linkuj! 
, jagg 
. naděje strach zoufalství město voľný verš * vzpomínka tma sen podzim sex deprese humor touha život cesta horror x zima svoboda nenávist poezie čas srdce pocity beznaděj les láska mládí přetvářka vztah aa erotika antilistí jen tak vztahy smrt ... zklamání emoce temnota noc hrůza smutek realita povídka horor bolest osud marnost haiku vyznání .. sobota samota příroda fantasy pocit momentka krev žena
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6514
autorů: 867