ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / diskuze

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Diskuse k dílku: Není - li už možno. Sledovat diskuzi přes RSS rss.
Než se pustíte do diskuze, přečtěte si pravidla pro psaní komentářů.

Padal sníh,

obarvený na nachovo,

tryskající krví,

z půdního otvoru ve zdi.

Oběšená láska,

není už možno zasahovat,

je to až moc veřejné tajemství.

S nádechem otrávené pravdy,

jedem věrnosti a touhy.

Pokus - však zmatení,

náraz - hrot se blýská.

Restartovat minulost,

mezipásmo bolesti.

Nechci, však musím.

Všechno a nic.

Není už možno,

znovu otevřít poprvé,

dveře již jednou vyvrácené.
 Přidat komentář 



[<<]-[<]/1 [>]-[>>]
[1] čtenář já | odpověz | 01.05, 14:19 | # | 0 přínosný nepřínosný
ikonka
Já si nemůžu pomoct, ale strašně špatně se mi to čte, jak je to ob řádek, mnohdy to kvůli tomu nedočtu ani do půlky... :)
[<<]-[<]/1 [>]-[>>]

› Online 4

› Zeď




čtenář Honza
(21.11.25, 21:13)
Ahoj, po letech (spoustě let), jsem objevil pohledy od Kyako (Kyako Jaya). Zjistil jsem, že tady má pár příspěvků (hafo starých), ale zkusím štěstí... Nemáte na ni prosím aktuální kontakt? Šance je minimální, ale doufám a věřím... Díky všem za pomoc a krásný den přeji

natir
(24.10.25, 20:11)
Kuřátko, to mě mrzí. Já si tu teď zase léčím nešťastnou lásku. :) Tak si tu budeme pěkně notovat. Zároveň by se mi hodilo, kdybys sem něco napsalo, ať tu nějak dvě věci po sobě... :)

čtenář Kuřátko
(24.10.25, 08:41)
já sem chodím jen při rozchodech... a teď je ten novej poezie čas!

Utrhor
(03.06.25, 08:24)
https://bandzone.cz/folkolorit

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867