ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Tunel 11. - 21.10.2023 KOnec

17.12.23 | Utrhor, @, další tvorba | 560 x | vypínač


Na Hulváckém kopci / mezi starými duby, lavička / kameny / oheň se mi podařilo rozdělat / tma padá / auta nikde / musíme se přesunout k nim / jsem nasrán / rozkopávám oheň / uhlíky letí po celé oblasti Oko a Zach to hasí…

… u parkoviště se konečně instalují aparáty / Chosého industriální bedna / svítí choboty / začíná hrát Lesní směs / klasické písně / lidí je tu asi třicet / instaluji masky / opět se snažím prosvěcovat baterkou – prořezy – vytvářet psychedelické obrazce, ale v tunelu to mělo minule větší efekt / potom hraje Nitrocel / nový basák a bez Návrata / pak Chosého industriální projekt / Kryšpín píše, že nedorazí bo ve tmě nic nevidí… a tma teda je – pomalu se balím – akce se protahuje – nakonec ale hrajeme – teremin už jsem nevytahoval – takže kytary, foukací harmonika a Kryšrof na bicí – pršet začalo až na závěr – rychlé balení – ještě, že jsem neměl venku všechny krámy.

Přesun do Chachárka – dojezdná – objevuje se i M.Návrat – vzpomínáme na staré časy. Pak s místními vystárlými máničkami zpíváme Karáska a křepčíme při tom – výčepní je v údivu – raději vše přehluší metalem. Zach ani nikdo jiný ji nepřemluví, aby pustila něco jiného. Zach už má zákaz piva – Floutek taky – musíme se přesunout tramvají na nádraží Ostrava – Svinov. Floutka ponecháváme jeho osudu na Svinovských mostech. Se Zachem si v okně kupujeme piva v plechu – Zach harmonikou zkouší akustiku haly – naštěstí nikdo neprotestuje / ani policie tu nemonitoruje / dvě hodiny uběhly – nastupuji na vlak do OL / loučím se na perónu se Zachem.

KOnec


 Přidat komentář 
› Online 9


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2024 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14769
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6445
autorů: 866