ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Miniturné s Královskými Vyšehradskými Jezdci 5.

09.09.21 | Utrhor, @, další tvorba | 583 x | vypínač


… na Osadě probíhala příprava na obřad v rámci svátku Lughnasad – vrchní druid byl přítomen – a též společenství barbarů – jakož i bečka cideru a piva – což bylo po cestě z Větrníku příjemné – Vyšehradští Jezdci se raději do ničeho nezapojovali a i jejich maskám jsme dali pro dnešní večer klid – takže obřad nebyl ničím mařen ….

Sobota 14.8.2021

… již byla ve znamení příprav na Barbar fest, který se zde uskutečnil v následujícím týdnu. Zapojil jsem se do úprav terénu a ohniště – výkopové práce zabraly celý den – i s křovinořezem jsem to nakonec zkusil – končíme s večerem – oheň – pak náš hudební set s Mamutem a Ivanem za maskami Vyšehradských jezdců – dáváme songy v úderné podobě – pro přítomných asi deset barbarských brigádníků – snad se všichni pobavili – následuje ještě vystoupení bez napětí kapely Barbar punk – a pak už mě únava mocná skolila ….

Neděle 15.8.2021

Odjezd domů - ráno – únava – nervy – děti – batohy – ztracené věci – nalezené věci – hromady věcí – buben – ešus – mega složka divadla – masky – roušky – výstup do Lesního hlubokého skrze křoví – horko – dálnice – jízdenky – autobus – Brno – tramvaj – nádraží – loučení s Ivanem – jídlo do vlaku – vlak – Prostějov – nádražka – neděle – ZAVŘENO!!! – nechápu proč? – zmrzlina u Alberta – autobus – Pěnčín – DOMA!!! – nic jsme neztratili (krom jedné kšiltovky) – HURÁ!!!

KONEC


 Přidat komentář 
› Online 10


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2023 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14766
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6424
autorů: 864