ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / dílko

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Poradna Janis JOBline

31.07.20 | Utrhor, @, další tvorba | 242 x | vypínač


9.6.2020
Nová specialita Antilistí – Polomáčené žáby v čokoládě:
Skáčou samy do huby - první krok k tomu, aby vám létali do huby pečení holubi – ovšem je třeba je máčet z té správné strany …

O žních se toho roku moc neudělalo – fasovaly se jenom kosy - Na rovno!!! – a s těmi se toho moc neposeká – s tím můžeš tak leda valit do lidí – holt vyzbrojily nás ženy – táto tady máš kosu na rovno!!! – A HRRR NA NĚ – sklízet nepůjdeme – NIKOHO NEŽIVTE!!!

Venkovská idyla

Odlétá můj dům
s vichřicí
Celý život jsem jenom chlastal
Na opravy sral
Byl už vetchý, jako já
Tak jsem umřel
A dům letí
Manželka řve , vřeští děti
A mě to už nezajímá

31.7.2020

Letní filmová tragédie Antilistí:

Gril bil
Sezóna grilování v plném proudu alkoholu vede často k rodinným tragédiím rozžhavená obracečka v pysku – šerm s opékacími pruty – žhavé uhlíky v klíně a dědek se vrací z hub – taška hřibů se rozpleskává o hlavu babky na babku – tzv. Gejzův útok – nasbírej co nejvíc hub a pak je co nejrychleji rozmašíruj – do kejdy se to použít dá! – dnes si ukážeme – že na grilu se tradiční česká kejda připravit nedá – říká Polrajch – ovšem v novém dílu poradny Janis JOBline: Vítáme paní Vomáčkovou, která táhne svou kejdu už od svatby a rodině se ještě neomrzela – No to víte základ je zatajit manželovi, že existuje příbor a plytký talíř – to nad plnou mísou kejdy zajásá …. A děti ty ani nic jiného poznat nemohly … KEJDA !!! – ta se vyplatí !!!


 Přidat komentář 
› Online 19


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2020 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14756
článků: 557
obrázků: 3652
dílek: 6349
autorů: 861