04.08.10 | čtenář Casandra | 2368 x | vypínač
Osud Země
Zajímá mě jedna věc,
která mnohé nenapadne.
Až zničíme sami sebe,
jakpak náš svět dopadne ??
Musím omluvit svou fantazii,
neboť vlastní plno verzí.
Pouze vám je dneska svěřím,
neboť jen vám plně věřím
V mojí první teorii,
hlavní roli marťani mít budou.
Prý přistanou na opuštěné Zemi
a hrozně rádi zde zůstanou.
Do minulosti se vrací teorie číslo dvě,
kdy začně život od nuly.
Vytvoří se nový svět,
od prvoků až po ptáky.
Do třetice všeho zlého
mám teorii ještě jednu.
Podle té zde bude pusto
Země samotná, bez jediného života
Proto žádám Vás,
obyvatelé Modré planety.
Starejte se o náš domov,
ať máme budoucnost pro děti.
, linkuj! 
, jagg 
poezie sex vztah život hrůza zima zklamání .. les čas srdce realita pocity vztahy přetvářka vyznání . příroda samota tma jen tak žena zoufalství pocit momentka ... noc x marnost horror * touha vzpomínka emoce smrt humor podzim sen aa fantasy naděje nenávist mládí voľný verš sobota povídka deprese bolest svoboda osud strach haiku láska antilistí smutek erotika temnota město horor beznaděj cesta krev
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867