04.07.10 | Donar Tyr, @, další tvorba | 2810 x | vypínač
Obe dnes vložené básne sú staršieho dáta... Našla som ich na papieriku, dnes pri balení krabíc kvôli sťahovaniu... Jedna je zo šťastného obdobia a druhá z toho menej- týkajú sa jedného vzťahu. Zvláštne si porovnať obe etapy, ale dnes už by som povedala, že som rada, že sú obe za mnou :).
V modlitbě v lesním tichu
nahraď růženec svůj jmelím
a odhal své tělo-
za krásu není proč se stydět...
Mí bohové vědí
nač myslíváš cestou z kostela....
Proč kazit duši svou v hříchu,
který hříchem není-
v šerosvitu slůvko touhy se zřetelně chvělo.
Chci tě taky znovu vidět
i když ještě nevím
kolik břečťanu a soukna lože první noci halit má.
Má je tma...
Mé jsou kouzla.
Tvá je láska.
A mlha tiše sklouzla....
, linkuj! 
, jagg 
humor povídka sobota město vyznání ... realita život přetvářka jen tak horor samota sen čas příroda horror * krev noc marnost temnota pocit antilistí žena beznaděj x osud .. srdce deprese momentka hrůza zima vztahy strach naděje zklamání les pocity smrt mládí láska podzim vzpomínka svoboda haiku fantasy erotika voľný verš aa nenávist poezie bolest emoce . touha smutek sex tma vztah zoufalství cesta
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867