22.05.10 | phlegmone, @, další tvorba | 2192 x | vypínač
Čas plyne a já se pořád
neumím vzdát touhy
obejmout tě tuze
a nepustit
a vdechovat tvou vůni.
Všichni tvrdí, že nejlepší
bude na tebe zapomenout.
Ale nevědí nic o mně,
o nás, o tobě snad ano?
Nevědí vůbec nic...
Utekl si, pořád utíkaš...
Přede mnou. Ale proč?
Proč odpovědí
je mi jenom ticho?
Ticho, které neumím umlčet...
Co je potom láska,
když ne to, co sme měli?
Copak´s mne nikdy nemiloval?
, linkuj! 
, jagg 
vztahy zklamání nenávist . .. jen tak touha humor sex zoufalství zima samota tma horor město les momentka erotika krev život naděje osud vztah sen srdce temnota x příroda marnost čas emoce svoboda antilistí realita strach vyznání přetvářka pocit ... smutek mládí horror láska deprese bolest smrt vzpomínka beznaděj povídka aa poezie podzim * pocity noc hrůza haiku voľný verš cesta sobota žena fantasy
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867