21.04.04 | Martin, @, další tvorba | 2962 x | vypínač
Na stole mi parte leží,
s černou stuhou, kyticí,
vždycky býval tolik svěží,
chápavý a přející.
A já žil v domnění,
že se mnou bude napořád,
zatím on už tady není,
s ním odešel světa řád.
Už nám zbývá jen to tělo
a pár vlasů v hřebenu,
všechno končí jak by mělo
- v tmavé rakvi z ebenu.
, linkuj! 
, jagg 
sex žena emoce povídka srdce nenávist jen tak aa haiku noc horor humor strach sen antilistí beznaděj krev bolest realita x samota podzim horror hrůza cesta naděje smrt * deprese láska voľný verš zoufalství příroda život smutek zklamání temnota erotika mládí vyznání touha . pocity zima pocit svoboda čas momentka .. vzpomínka ... poezie tma osud město les fantasy sobota přetvářka vztahy marnost vztah
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867