15.02.07 | Ferrante, @, další tvorba | 2360 x | vypínač
Ten vítr mě ovanul,
já přála si být jeho milenka,
něžně mě obemknul,
a já poslouchala.
Šeptal a sliboval..
Ne, to slibovalo moje srdce,
slibovalo věrnost, důvěru a pravdu..
jak pošetilé bylo…
nic není..
nic mě nemůže hřát..
vítr si povane dál,
a jiní s ním budou spjati..
Jak všechno pomíjí..
Láska, žal, smutek i život..
Ale já nechci,
chci ten vítr cítit pořád…
, linkuj! 
, jagg 
horror vyznání pocit cesta haiku bolest beznaděj zklamání aa humor srdce tma x les marnost ... vztahy sen žena horor pocity temnota povídka naděje zoufalství voľný verš mládí sobota noc krev realita zima podzim emoce touha život smrt erotika deprese * přetvářka jen tak smutek strach . láska poezie hrůza vztah sex příroda čas svoboda město samota nenávist momentka antilistí osud vzpomínka fantasy ..
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867