12.02.07 | čtenář Luka, @ | 3338 x | vypínač
Být strunou ve větru,
hrála bych Slunci pro potěchu,
stoupala k němu,
jak pára z tvého dechu.
Být kapkou vína z jižní Francie,
stékala bych něžně po tvých rtech,
borůvkově modrá,
sladká a svůdná po čertech.
Být stromem ve tvé zahradě,
být jeho stínem, jež tě zchladí,
hrdě kvetla bych,
květy, co s ústy tvými ladí.
Tvým strážným andělem,
tvým oceánem zapomnění,
tvým břehem a přístavem,
místo toho
tvým Brutem jsem.
, linkuj! 
, jagg 
město krev osud bolest deprese zoufalství příroda srdce fantasy naděje poezie povídka sex temnota momentka ... aa horor touha podzim cesta . sobota mládí nenávist .. antilistí vzpomínka sen vztahy přetvářka beznaděj haiku samota láska zima realita smrt svoboda čas emoce strach žena vyznání erotika horror zklamání smutek humor pocit x les život voľný verš vztah noc * marnost tma hrůza pocity jen tak
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867