13.12.06 | Kuba, @, další tvorba | 3251 x | vypínač
Někdo nám ukradl léto
hořekám….
a kdo ví kdo…
no a co…
se nestarám….až do zimy…
-když se tohle stalo:
„Tak vám jí vracím pane…
…pane, jak se vlastně jmenujete? “
na tom Vám stejně nesejde…
….skoro až plakám, že není sníh..
a roustou květy,
….když země pohroužená do tmy
….nezažila ani smích
a jen si běduje.
…jaké je to dnes léto?
Letos nebylo Slunce až dnes….
..a jak se k nám vlastně dostalo?
„Chytili zloděje“
….vidíte , život není jenom pes
….jenže Slunce zůstalo
….už nastálo!
, linkuj! 
, jagg 
mládí hrůza poezie humor láska voľný verš krev horor momentka zklamání erotika čas noc svoboda haiku . horror * pocity touha žena povídka zoufalství příroda samota beznaděj realita ... vyznání marnost antilistí zima vztahy město naděje les život srdce smutek podzim nenávist x tma temnota cesta osud smrt přetvářka pocit jen tak vztah sen deprese .. bolest vzpomínka fantasy sex emoce strach aa sobota
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867