08.12.06 | Donar Tyr, @, další tvorba | 3159 x | vypínač
Slzy-
chutnají jako nektar ze zralé hrušky…
Již brzy
pít ti je budu z víček plnými doušky…
Pokud neodsoudíš mě dřív a za vše.
Polibky-
chutnají po stigmatech touhy…
Nabídky
ochutnat ráj na okamžik pouhý…
Pokud dokážeš ji příjmout ve svém spasitelském rouše.
Doteky-
chutnají po květech lípy a meduňky.
Navěky.
A na kúži se ti skrz okno odráží červánky.
Dokážeš skrotit zvíře-srdce, které kouše?
City-
chutnají jako déšť z hvězdné amfory…
Nefrity
ztraceny v záhybech metafory.
Svázané tam a co tvá duše?
Jak by ti (mi) chutnala láska???
, linkuj! 
, jagg 
sobota haiku sex přetvářka .. osud les smrt jen tak bolest beznaděj humor povídka strach ... fantasy . vyznání mládí zima poezie x nenávist deprese noc realita emoce horror hrůza vztah život momentka láska zoufalství srdce * naděje aa pocit svoboda krev samota pocity smutek zklamání touha erotika tma temnota příroda horor sen cesta marnost voľný verš podzim antilistí čas žena vztahy město vzpomínka
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867