23.11.06 | čtenář Bělina, @ | 3735 x | vypínač
Já vím, že deprese je v módě
proč nenapsat však něco o pohodě?
Někdy je prohra cestou k vítězství,
možná máš něco o čem jiný sní…
Já vím, že nejsem možná „in“,
odmítám vláčet svůj či jiný stín…
neříkám, že ve studeném dešti
prší jen voda lidem pro neštěstí…
Neskládám smutek tam, kde ještě není
jen pro své vlastní potěšení…
, linkuj! 
, jagg 
beznaděj humor cesta haiku fantasy realita vztah horror sobota sex svoboda erotika x podzim mládí voľný verš touha noc naděje .. poezie vztahy město smutek aa les příroda sen momentka emoce pocity antilistí vzpomínka * . temnota osud marnost pocit vyznání smrt zima zklamání nenávist život láska povídka srdce strach žena čas zoufalství jen tak hrůza samota bolest přetvářka ... deprese tma horor krev
Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.
©1999-2026 Skaven
komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867