ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / diskuze

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Diskuse k dílku: Měsíc a hvězda. Sledovat diskuzi přes RSS rss.
Než se pustíte do diskuze, přečtěte si pravidla pro psaní komentářů.

Měsíc a hvězda
Vyšel si půlměsíc zářivý,
pyšně tak oblohou kráčí.
Stříbrný, tak tajemný,mámivý,
v jezeře obraz svůj smáčí.

Jediná hvězda, ta půlnoční,
tak by milovat chtěla!
Kde láska se skrývá, kdo to ví?
Srdce však hvězdička nemá.

Až nový den klíči odemkne oblohu,
hvězda i měsíc se ztratí.
Pro lásku noc dospat nemohu,
jako já i ona se trápí.

 Přidat komentář 




› Online 5

› Zeď




čtenář Honza
(21.11.25, 21:13)
Ahoj, po letech (spoustě let), jsem objevil pohledy od Kyako (Kyako Jaya). Zjistil jsem, že tady má pár příspěvků (hafo starých), ale zkusím štěstí... Nemáte na ni prosím aktuální kontakt? Šance je minimální, ale doufám a věřím... Díky všem za pomoc a krásný den přeji

natir
(24.10.25, 20:11)
Kuřátko, to mě mrzí. Já si tu teď zase léčím nešťastnou lásku. :) Tak si tu budeme pěkně notovat. Zároveň by se mi hodilo, kdybys sem něco napsalo, ať tu nějak dvě věci po sobě... :)

čtenář Kuřátko
(24.10.25, 08:41)
já sem chodím jen při rozchodech... a teď je ten novej poezie čas!

Utrhor
(03.06.25, 08:24)
https://bandzone.cz/folkolorit

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867