ikona.png, 0 kB Nokturno.net / tvorba / diskuze

  

+ přidej: dílko | obrázek» přihlásit | zaregistruj se

Diskuse k dílku: Past jménem láska. Sledovat diskuzi přes RSS rss.
Než se pustíte do diskuze, přečtěte si pravidla pro psaní komentářů.

Láska je lest,

přichystaná samotným Bohem,

která z mladistvé nerozvážnosti

se zamiloval

a ztratil srdce.

Proto

uvrhl lidstvo do pasti,

kterou mnozí nevědomky

sami vyhledávají

a pak ústavy pro chorobomyslné,

praskají ve švech.

Pro boha je to náplast,

na vzpomínky,

které se ochlupatily časem,

a vysmívají se jak jemu samému.

(až z toho smíchu taje sníh)

tak i nám,

již v pasti chyceným.

 Přidat komentář 




› Online 4

› Zeď




čtenář Honza
(21.11.25, 21:13)
Ahoj, po letech (spoustě let), jsem objevil pohledy od Kyako (Kyako Jaya). Zjistil jsem, že tady má pár příspěvků (hafo starých), ale zkusím štěstí... Nemáte na ni prosím aktuální kontakt? Šance je minimální, ale doufám a věřím... Díky všem za pomoc a krásný den přeji

natir
(24.10.25, 20:11)
Kuřátko, to mě mrzí. Já si tu teď zase léčím nešťastnou lásku. :) Tak si tu budeme pěkně notovat. Zároveň by se mi hodilo, kdybys sem něco napsalo, ať tu nějak dvě věci po sobě... :)

čtenář Kuřátko
(24.10.25, 08:41)
já sem chodím jen při rozchodech... a teď je ten novej poezie čas!

Utrhor
(03.06.25, 08:24)
https://bandzone.cz/folkolorit

všechny zprávy | RSS


O nokturnu

Nokturno je místem pro všechny milovníky fantasie, dobrého počtení a rozumné rozpravy.

©1999-2026 Skaven

Shrnutí

komentářů: 14784
článků: 557
obrázků: 3653
dílek: 6518
autorů: 867